GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2019 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 8 9 26    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 9 8 25    
3 81 Rienk Bakker Minnertsga 7 7 7 21    
4 10 Britt Boezerooij Emmeloord 6 6 5 17    
5 12 Sven Zuur Yde 5 5 6 16    
                   
    65cc B              
6 22 Kaylee Schoo IJlst 9 9 9 27    
7 6 Quinten Kin Staphorst 8 7 8 23    
8 9 Gabryëla Horenga Marum 7 8 7 22    
9 7 Matts de Jong Scherpenzeel 6 6 5 17    
10 38 Tjardo Hulzinga Rottum 5 5 6 16    
11 5 Sanne Meijerink De Krim 4 4 4 12    
12 34 Jildou Hiemstra Westergeest 3 3 3 9    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 8   16 1  
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 9 6   15 2  
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 7   15 3  
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 6   13 4  
5 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 5 4   9 5 1
6 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 5 5   10 6 2
7 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9   18 7  
8 95 Niek Meijerink De Krim 6 7   13 8  
9 94 Valentino Luider Groningen 3 2   5   3
10 42 Nick Versluis Noordwolde  3 4   7   4
11 11 Danique Schoo IJlst 2 3   5   5
12 4 Ronan Pera Opende 4 afg   4   6
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 14 Jelle de Haan Donkerbroek 9 9 9 27    
2 6 Klaas Kin Staphorst 8 8 8 24    
3 88 Jenno Plantenga Jubbega 6 7 7 20    
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt 7 6 6 19    
5 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 x afg 5    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar 9 9   18 1  
2 54 Joran Marra Opeinde 8 9   17 2  
3 3 Jarno Terpstra Wergea 8 8   16 3  
4 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 7   14 4  
5 15 Johan Veenstra Ureterp 6 7   13 5  
6 45 Pieter Tolsma Tzum 6 6   12 6  
7 14 Jessica Dijkstra De Westereen 4 5   9 7 1
8 85 Allard de Vries Bitgummole 5 4   9 8 2
9 10 Jarno Slot Noordwolde 4 x   4   3
10 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae x 5 afg 5   4
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 1 Kelsey Rozenberg Nijeberkoop 9 9 9 27    
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 8 7 23    
3 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 7 8 21    
4 19 Manouk Boer Noordwolde 7 6 6 19    
5 26 Romy Hamminga Anloo 3 5 5 13    
6 16 Geke Elzinga Harkema 5 x 4 9    
7 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 2 4 3 9    
8 3 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 4 x 0 4    
9 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 1 afg 0 1    
                   
    Dames B              
10 31 Michelle Dijkman Kuinre 9 9 9 27    
11 50 Jirina de vries Langezwaag 8 8 6 22    
12 17 Dyonne van 't Hul Kuinre 6 7 8 21    
13 12 Imke v/d West Twijzelerheide 5 6 7 18    
14 69 Celine Vorenholt Roden  4 4 5 13    
15 86 Joyce Elsinga St. Johannesga 7 5 x 12    
16 14 Hester Hiemstra Westergeest 2 3 4 9    
17 23 Amber Boezerooij Bant 3 1 3 7    
18 13 Nikki Rooske Peize  1 2 x 3    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 94 Jessica Elsinga Wolvega 8 9   17 1  
2 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 8 7   15 2  
3 45 Durk Bloem De Westereen 7 9   16 3  
4 10 Gerard Bijlsma Drogeham 9 8   17 4  
5 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 4 6   10 5 1
6 24 Andries de Vries St. Annaparochie 6 5   11 6  
7 55 Marco de Lang De Westereen 3 5   8 7 2
8 69 Brugt Vorenholt Roden  6 7   13 8  
9 62 Reinder van Dellen Anjum 4 3   7   3
10 33 Wico Rooske Peize  5 4   9   4
11 96 Jochem de Vries Jubbega afg          
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 46 Wessel de Jong Wier 9 4   13 1  
2 4 John Bosman Dalfsen 7 7   14 2  
3 23 Koen van Schoot Wolvega 8 9   17 3  
4 96 Tonny Blok Noordwolde 9 3   12 4 1
5 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 9   17 5  
6 72 Robin de Haan Tzummarum 7 8   15 6  
7 24 Thomas de Boer Engwierum 4 7   11 7 2
8 88 Jenno Plantenga Jubbega 5 8   13 8  
9 73 Wilco Baarda Wier 4 5   9   3
10 86 Harm Kroes Aldeboarn 6 6   12   4
11 3 Jangeert Horenga Marum 3 x   3   5
12 50 Wiebren de Vries Langezwaag 6 afg   6    
13 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 afg   5    
14 51 Danny de Ruiter Gorredijk 3 afg   3    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 8 9 26    
2 1 Anne Bos Harkema 8 9 8 25    
3 72 Robin de Haan Tzummarum 5 7 7 19    
4 66 Dylan Ottens Hoogkerk 6 6 5 17    
5 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 7 4 3 14    
6 6 Marten Dragtsma Wolvega 2 5 6 13    
7 75 Richard IJbema Harkema 4 3 4 11    
8 31 Marcel ter Braake Nijeveen 3 2   5    
                   
    ST250 B              
9 94 Joris Guikema Groningen 6 7   13 1  
10 74 Lieuwe Baarda Wier 8 9   17 2  
11 92 Tommy Kruis Steenwijk 9 6   15 3  
12 9 Kevin Kramer Sondel 7 x   7 4 2
13 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 8   15 5  
14 7 Stefan Bakker Langelille 5 4   9 6 1
15 19 Leon Meijerink De Krim 4 6   10 7  
16 45 Durk Bloem De Westereen 8 9   17 8  
17 79 Milan Groen Ter Apel x 5   5   3
18 89 Melvin Kiewiet Vledder 3 5   8   4
19 71 Roland Schillemans Steenwijk x 3   3   5
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 8 9   17 1  
2 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 8   17 2  
3 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 6 7   13 3  
4 12 Danny Cahais Dokkum 8 9   17 4  
5 28 Allert de Vries Joure 7 6   13 5 1
6 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 9 8   17 6  
7 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 5 6   11 7 2
8 46 Wessel de Jong Wier 7 7   14 8  
9 2 Bram Visser De Falom 4 5   9   3
10 93 Frank Withaar Scherpenzeel 6 4   10   4
11 15 Jan Harm de Vries Broeksterwald 5 5   10   5
12 34 Jildert Jorritsma Burgum x afg        
13 51 Danny de Ruiter Gorredijk x afg        
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 37 Olav den Engelsman de Westereen 9 9 9 27    
2 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 8 8 6 22    
3 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 7 7 7 21    
4 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 6 6 8 20    
5 83 Bertus v/d Lende Scherpenzeel 5 5 5 15    
                   
                   
    SUPER BLOK BOKAAL              
1 17 Jesse jan Stelwagen              
2 37 Olav den engelsman              
3 3 Jarno Terpstra              
4 96 Tonny Blok              
5 23 Koen van Schoot              
6 1 Anne Bos              
7 24 Wiebe Bakker              
8 21 Karim Boezerooy              
9 46 Wessel de Jong              
10 86 Harm Kroes              
11 54 Joran Marra              
12 4 John Bosman