GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« oktober 2019 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 9 Gabryëla Horenga Marum 7 9 9 25    
2 16 Quinten Kin Staphorst 9 7 8 24    
3 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 8 8 6 22    
4 12 Sven Zuur Yde 5 6 7 18    
5 22 Kaylee Schoo IJlst 6 5 5 16    
6 46 Marten de Vries Broeksterwald 4 4 3 11    
7 7 Levi Slot Noordwolde 3 3 4 10    
8 8 Reinder Jan Agema Dokkum 2 2 2 6    
                   
    Toppers              
9 11 Revi Bos Mechelen 8 9 9 26    
10 21 Izzy Bos Mechelen 9 8 8 25    
11 89 Ferre van Dellen Anjum 7 7 7 21    
12 5 Naomi Wolting Beilen 6 6 6 18    
13 10 Christina Henstra Kollumerzwaag 5 5 5 15    
14 18 Djayden Huijting Eemnes 4 4 4 12    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 9 27    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 7 8 8 23    
3 81 Rienk Bakker Minnertsga 8 7 6 21    
4 84 Lito Fernandes St. Jacobparochie 5 6 7 18    
5 10 Britt Boezerooij Emmeloord 6 5 5 16    
6 12 Sven Zuur Yde 4 4 4 12    
                   
    65cc B              
7 38 Tjardo Hulzinga Rottum 8 7 8 23    
8 29 Sem Bos Mechelen 9 8 x 17    
9 16 Quiten Kin Staphorst 5 5 7 17    
10 9 Gabrielle Horenga Marum 7 9 x 16    
11 7 Matts de Jong Scherpenzeel 6 4 6 16    
12 22 Kaylee Schoo IJlst x 6 9 15    
13 5 Sanne Meijerink De Krim 4 3 5 12    
14 34 Jildou Hiemstra Westergeest 3 2 4 9    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9   18 1  
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 9   17 2  
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 7   16 3  
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 8   16 4  
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 8   15 5  
6 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 5 7   12 6 1
7 95 Niek Meijerink De Krim 7 6   13 7  
8 94 Valentino Luider Groningen 4 6   10 8 2
9 4 Ronan Pera Opende 6 5   11 0 3
10 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 6 4   10 0 4
11 42 Nick Versluis Noordwolde  3 3   6 0 5
12 41 Nino Fernandes St. Jacobparochie 5 5   10 0 6
13 11 Danique Schoo IJlst 4 4   8 0 7
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 14 Jelle de Haan Donkerbroek 9 7 9 25    
2 88 Jenno Plantenga Jubbega 8 9 8 25    
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 7 8 x 15    
4 6 Klaas Kin Staphorst 6 x 7 13    
5 4 Pascal Wouters Oudeschoot 5 0 0 5    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 66 Dylan Ottens Hoogkerk 6 6   12 1  
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar 8 9   17 2  
3 3 Jarno Terpstra Wergea 9 8   17 3  
4 45 Pieter Tolsma Tzum 7 5   12 4  
5 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 6 9   15 5  
6 15 Johan Veenstra Ureterp 4 7   11 6 1
7 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 4   9 7 2
8 54 Joran Marra Opeinde 7 8   15 8  
9 14 Jessica Dijkstra De Westereen 4 3   7 0 3
10 39 Eibert Kloosterman Sumar 5 3   8 0 4
11 85 Allard de Vries Bitgummole 3 2   5 0 5
12 10 Jarno Slot Noordwolde 2 2   4 0 6
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 9 9 26    
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 9 8 8 25    
3 45 Ineke Renkema Ureterp 6 7 7 20    
4 19 Manouk Boer Noordwolde 7 6 6 19    
5 26 Romy Hamminga Anloo 5 5 4 14    
6 16 Geke Elzinga Harkema 3 4 5 12    
7 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 4 3 3 10    
8 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 2 x 2 4    
9 21 Melanie v/d Voort Wolvega 1 2 1 4    
                   
    Dames B              
10 50 Jirina de vries Langezwaag x x   0 1 1
11 31 Michelle Dijkman Kuinre 9 9   18 2  
12 86 Joyce Elsinga St. Johannesga 8 9   17 3  
13 12 Imke v/d West Twijzelerheide 7 8   15 4  
14 69 Celine Vorenholt Roden  6 8   14 5  
15 35 Astrid de Jong Moddergat 6 7   13 6  
16 14 Hester Hiemstra Westergeest 4 6   10 7 2
17 72 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 7   12 8  
18 23 Amber Boezerooij Bant 5 5   10   3
19 13 Nikki Rooske Peize  x x   0   4
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 7 9 25    
2 94 Jessica Elsinga Wolvega 7 9 7 23    
3 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 8 6 8 22    
4 10 Gerard Bijlsma Drogeham 6 8 x 14    
5 55 Marco de Lang De Westereen 5 5 x 10    
6 33 Wico Rooske Peize  x 3 6 9    
7 62 Reinder van Dellen Anjum 3 4 0 7    
8 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 4 x afg 4    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 6   15 1  
2 50 Wiebren de Vries Langezwaag 9 3   12 2  
3 88 Jenno Plantenga Jubbega 8 7   15 3  
4 24 Thomas de Boer Engwierum 8 9   17 4  
5 72 Robin de Haan Tzummarum 6 8   14 5  
6 86 Harm Kroes Aldeboarn 5 7   12 6  
7 4 John Bosman Dalfsen x 6   6 7 1
8 41 Richard Faber St. Jacobiparochie 4 4   8 8 2
9 46 Wessel de Jong Wier 7 3   10   3
10 73 Wilco Baarda Wier 2 5   7   4
11 19 Eelke Jan de Vries Ureterp 4 5   9   5
12 99 Marinus Broos Jannum 3 0   3   6
                   
Klasse:  ST250              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 10 Rene Bijlsma Surhuisterveen 9 9   18 1  
2 66 Dylan Ottens Hoogkerk 6 x   6 2 1
3 96 Tonny Blok Noordwolde 8 8   16 3  
4 31 Marcel ter Braake Nijeveen 3 8   11 4  
5 44 Willem Henstra Kootstertille 6 6   12 5  
6 75 Richard IJbema Harkema 5 x   5 6 2
7 72 Robin de Haan Tzummarum 5 7   12 7  
8 67 Ronald Ter Braake Nijeveen 7 7 afg 14 8  
9 6 Marten Dragtsma Wolvega 4 4   8   3
10 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 4 5   9   4
11 87 Olav den Engelsman de Westereen 9 0   9   5
                   
    ST250 B              
12 88 Sven Venema Sappemeer x 9   9 1 1
13 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 8 8   16 2  
14 76 Gerard Faber Anjum 9 9   18 3  
15 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 7   14 4  
16 73 Lieuwe Baarda Wier 6 7   13 5  
17 79 Milan Groen Ter Apel 4 3   7 6 2
18 45 Durk Bloem De Westereen 9 6   15 7  
26 94 Joris Guikema Groningen 8 8   16 x  
19 36 Gerbrand Visser Makkum 3 3   6   3
20 19 Leon Meijerink De Krim 5 5   10   4
21 7 Stefan Bakker Langelille 5 4   9   5
22 82 Jappie Renkema Ureterp 4 5   9   6
23 86 Chris Nienhuis Foxhol 2 2   4   7
24 9 Kevin Kramer Sondel 6 6   12   8
25 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 4   11   9
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 8   17 1  
2 28 Allert de Vries Joure 5 8   13 2  
3 46 Wessel de Jong Wier 7 x   7 3 2
4 12 Danny Cahais Dokkum 8 7   15 4  
5 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 9 9   18 5  
6 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 6 6   12 6  
7 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 7 4   11 7  
8 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde x x   0 8 1
9 34 Jildert Jorritsma Burgum 6 3   9   3
10 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 4 5   9   4
11 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 3 5   8   5
12 10 Johannes de Haan Houtigehage 4 x   4   6
                   
Klasse:  ST500              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 17 Rindert Boonstra Zwagerbosch 9 9 9 27    
2 22 Stef Hamstra Surhuisterveen 7 8 8 23    
3 37 Olav den Engelsman de Westereen 8 7 7 22    
4 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 6 5 6 17    
5 42 Wilco Elzinga Opende x 6 x 6    
                   
Klasse:  Peenderklasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 10 Rene Bijlsma Opende e.o. 9 9 9 27    
2 4 Hein Jan Bouter Opende e.o. 8 8 6 22    
3 13 Johannes v,d,Heide Opende e.o. 7 7 7 21    
4 84 Rick Douma Opende e.o. 6 5 8 19    
5 72 Erwin Betlehem Opende e.o. 5 6 5 16    
6 1 Gerard Bijlsma Opende e.o. 4 4 afg 8    
7 3 Jan Geert Horenga Opende e.o. x 3 4 7