GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2019 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 12 Sven Zuur Yde 9 8 7 24    
2 16 Quinten Kin Staphorst 5 9 9 23    
3 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 8 7 8 23    
4 22 Kaylee Schoo IJlst 7 5 5 17    
5 46 Marten de Vries Broeksterwald 6 4 4 14    
6 29 Sem Bos Mechelen x 6 6 12    
                   
    Toppers              
7 21 Izzy Bos Mechelen 9 9 9 27    
8 11 Revi Bos Mechelen 8 8 8 24    
9 89 Ferre van Dellen Anjum 7 7 7 21    
10 5 Naomi Wolting Beilen 6 6 6 18    
11 4 Wesley Douma Anjum 5 5 5 15    
12 10 Christina Henstra Kollumerzwaag 4 4 4 12    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 8 26    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 6 8 9 23    
3 81 Rienk Bakker Minnertsga 8 7 6 21    
4 10 Britt Boezerooij Emmeloord 7 6 7 20    
5 12 Sven Zuur Yde 5 5 5 15    
                   
    65 cc B              
6 84 Lito Fernandes St. Jacobparochie 9 9 8 26    
7 22 Kaylee Schoo IJlst 7 8 7 22    
8 38 Tjardo Hulzinga Rottum 6 7 6 19    
9 29 Sem Bos Mechelen 8 x 9 17    
10 7 Matts de Jong Scherpenzeel 5 6 5 16    
11 5 Sanne Meijerink De Krim 4 5 4 13    
12 34 Jildou Hiemstra Westergeest 3 4 3 10    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 84 Bern Monkel Oudehorne 8 8   16 1  
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae x 9   9 2 1
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18 3  
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 7   13 4  
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 6   13 5 2
6 4 Ronan Pera Opende 7 7   14 6  
7 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 9 8   17 7  
8 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 8 6   14 8  
9 94 Valentino Luider Groningen 5 5   10   3
10 41 Nino Fernandes St. Jacobparochie x 3   3   4
11 11 Danique Schoo IJlst 4 4   8   5
12 95 Niek Meijerink De Krim 6 5   11   6
13 64 Bart Gjalt Zuidema Kollumerzwaag x 4   4   7
                   
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 3 Jarno Terpstra Wergea 9 7   16 1  
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar 9 9   18 2  
3 66 Dylan Ottens Hoogkerk 8 8   16 3  
4 54 Joran Marra Opeinde 7 8   15 4  
5 45 Pieter Tolsma Tzum 4 6   10 5 1
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 4   9 6 2
7 14 Jessica Dijkstra De Westereen 4 7   11 7  
8 39 Eibert Kloosterman Sumar 6 6   12 8  
9 85 Allard de Vries Bitgummole 3 5   8   3
10 10 Jarno Slot Noordwolde 2 3   5   4
11 61 Willem Bekkema Rijs x 5   5   5
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 8 9 26    
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 9 8 25    
3 26 Romy Hamminga Anloo 7 7 7 21    
4 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 6 6 6 18    
5 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch x 5 5 10    
                   
    Dames B              
6 31 Michelle Dijkman Kuinre 9 9 9 27    
7 12 Imke v/d West Twijzelerheide 7 8 8 23    
8 50 Jirina de vries Langezwaag 8 7 6 21    
9 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 6 5 16    
10 23 Amber Boezerooij Bant 4 5 4 13    
11 14 Hester Hiemstra Westergeest 6 4 3 13    
12 86 Joyce Elsinga St. Johannesga x 3 7 10    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 94 Jessica Elsinga Wolvega 9 7 9 25    
2 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 6 8 8 22    
3 10 Gerard Bijlsma Drogeham 7 9 6 22    
4 45 Durk Bloem De Westereen 8 6 7 21    
5 24 Andries de Vries St. Annaparochie 5 5 5 15    
6 62 Reinder van Dellen Anjum 4 3 3 10    
7 55 Marco de Lang De Westereen x 4 4 8    
8 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 3 2 x 5    
                   
Klasse:  125cc Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 4 John Bosman Dalfsen 9 9 9 27    
2 86 Harm Kroes Aldeboarn 8 8 6 22    
3 46 Wessel de Jong Wier 5 7 7 19    
4 24 Thomas de Boer Engwierum 7 x 8 15    
5 73 Wilco Baarda Wier 6 x 5 11    
6 51 Danny de Ruiter Gorredijk 4 x 4 8    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 67 Ronald Ter Braake Nijeveen 9 9 8 26    
2 31 Marcel ter Braake Nijeveen x 8 9 17    
3 83 Patrick Leugs Dedemsvaart x 6 7 13    
4 66 Dylan Ottens Hoogkerk x 7 6 13    
                   
    ST250 B              
5 76 Gerard Faber Anjum 9 9   18 1  
6 88 Sven Venema Sappemeer 5 9   14 2  
7 74 Lieuwe Baarda Wier 8 3   11 3 1
8 45 Durk Bloem De Westereen 8 8   16 4  
9 9 Kevin Kramer Sondel 6 6   12 5  
10 7 Stefan Bakker Langelille 4 5   9 6 2
11 3 Jeffrey Kramer Sondel 6 7   13 7  
12 92 Tommy Kruis Steenwijk 7 7   14 8  
13 19 Leon Meijerink De Krim x 5   5   3
14 79 Milan Groen Ter Apel 4 4   8   4
15 36 Gerbrand Visser Makkum x 3   3   5
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 46 Wessel de Jong Wier 8 7   15 1  
2 12 Danny Cahais Dokkum 9 9   18 2  
3 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 6 8   14 3  
4 2 Bram Visser De Falom 7 6   13 4  
5 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 6 3   9 5 1
6 28 Allert de Vries Joure 5 7   12 6  
7 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 8   17 7  
8 51 Danny de Ruiter Gorredijk 4 5   9 8 2
9 15 Jan Harm de Vries Broeksterwald x 4   4   3
10 34 Jildert Jorritsma Burgum x 5   5   4
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 37 Olav den Engelsman de Westereen 9 9 9 27    
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 8 8 8 24    
3 83 Bertus v/d Lende Scherpenzeel 7 7 7 21